OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.05. 2018 – Wniebowstąpienie Pańskie

13 maja 2018 – Wniebowstąpienie Pańskie

– w poniedziałek święto Św. Macieja Apostoła

– w środę święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika

1…. Próba chóru jutro w poniedziałek o godz. 18.00.

2…. We wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 17.00  spotkanie z dziećmi komunijnymi.

3…..W środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

4…. W Wigilię  Zesłania Ducha Św., czyli w najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 20.00 na Drogę Światła. Jest to nabożeństwo oparte na rozważaniu 14 wydarzeń od Zmartwychwstania do Zesłania Ducha Św. Zapraszamy na to coraz bardziej znane nabożeństwo Okresu Wielkanocnego.

5….W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu będziemy modlić się Nowenną do Ducha Św.

6… Za dwa tygodnie, w niedzielę 27 maja o godz. 12.30 dzieci klasy czwartej będą przeżywać I rocznicę przyjęcia Komunii św.

7…. W środę grupa parafian udaje się z pielgrzymką do sanktuariów Podkarpacia i Lwowa. Zapewniamy o modlitwie i sami o nią prosimy..