OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.08. 2018 – 19 Niedziela Zwykła

– we wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana, męczennika,
– w piątek wspomnienie Św. Jacka, kapłana
1…. Jutro w poniedziałek 13 lipca o godz. 19.30 zapraszamy na nabożeństwo
fatimskie. Prosimy mieszkańców Zagród o niesienie figurki Matki Bożej.

2…. W środę 15 sierpnia cały Kościół obchodzi Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny, czyli Matki Bożej Zielnej. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i zbóż. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to także Dzień Wojska Polskiego i 98 rocznica decydującej o naszej niepodległości bitwy pod Warszawą z Armią Radziecką. Niech ten dzień będzie wspomnieniem i modlitwą za tych, którzy oddali życie za wolną Polskę.

3…. Trwają zapisy na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 4 na 5 września.

4…. Przy okazji przeglądu instalacji elektrycznej w kościele i kilku pracach z tym związanych zakupiliśmy nowy, mosiężny żyrandol na chórze. Stary był zniszczony i nie mógł być ani naprawiony, ani odnowiony. Koszt zakupu 1 190 zł.

5…. Do wieczności odszedł śp. Zbigniew Sobieraj . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..