OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.05. 2019 – 4 Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                             12 maja 2019 – 4 Niedziela Wielkanocna

 

** w tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek święto Św. Macieja Apostoła

– w czwartek święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika, patrona Polski

 

1… Jutro 13 maja o godz. 19.30  pierwsze nabożeństwo fatimskie. Ponieważ figurkę Matki Bożej mamy ubraną, dlatego prosimy mieszkańców Trzcianek o niesienie jej w procesji. Nabożeństwo poprowadzi ks. Jacek Miernik, proboszcz parafii Złota.

2…. W piątek jak każdego 17 dnia miesiąca  nabożeństwo ku czci św. Teresy . Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 17.00

3…. Wczoraj grupa dzieci przystąpiła do I Komunii św. Do niedzieli, w Białym tygodniu’’  będą codziennie uczestniczyć we Mszy św. i przyjmować komunię św. Otoczmy te dzieci i ich rodziny nasza modlitwą. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych złożyli dar dla parafii w postaci pięciu owieczek odpowiedniej wielkości do naszej szopki bożonarodzeniowej. Bóg zapłać.

4.. Wraz z nastaniem wiosny przy i wokół kościoła jest więcej pracy. Dlatego wracamy do sprzątania kościoła i placu.  Proszę o  pomoc w sprzątaniu w sobotę rano mieszkańców ulic: Bobrzańskiej i Wodnej.

5… Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.