Ogłoszenia parafialne 12.01.2020 Niedziela Chrztu Pańskiego

1…..Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. W swoich sumieniach zapytajmy siebie o to, co my zrobiliśmy z darem Chrztu Św. w naszym życiu.  Dziś kończymy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczynamy czas zwykły w ciągu roku.

2…. W czwartek o  godz. 7.00  będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo i ucałowanie relikwii naszej patronki. Będziemy się modlić za przyczyną Św. Teresy w intencjach, które napiszemy na kartkach. Zapraszamy.

3…. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci klasy 3 i ich rodziców.

4…. Także w przyszłą niedzielę  o godz. 16.00 zapraszamy do adoracji i modlitwy przy szopce. Śpiewem kolęd będziemy oddawać cześć i chwałę Bogu, który przyszedł do nas jako Dziecię. Zapraszamy.

5…Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulicy Sędziszowskiej. Dziękujemy mieszkańcom  ulicy Sławkowskiej za sprzątanie kościoła . Bóg zapłać.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu od godz. 17.00, a w sobotę od 9.00.

13 stycznia /poniedziałek/   – Zagrody przy Krakowskiej numery nieparzyste

14 stycznia /wtorek/        – Zagrody przy Krakowskiej numery parzyste

15 stycznia /środa/           – Sitkówka  przy  Ośrodku Zdrowia i blok F ( jeden ksiądz

zaczyna od nr15, drugi od Bloku F)

16 stycznia /czwartek/     – ul. Ustronie

17 stycznia/piątek/           -ul. Sławkowska

18 stycznia /sobota/          –  1 ksiądz – ul. Laskowa

-2 ksiądz – ul. Zagrody po drugiej stronie basenu

W dni powszednie wizyta  od godz. 17.00, w soboty od godz. 9.00

Jeśli chodzi jeden ksiądz wizyta duszpasterska rozpoczyna się od początku ulicy  (zazwyczaj numer 1 ). Jeśli chodzi dwóch księży, to od początku i końca ulicy.