OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.11. 2018 – 32 Niedziela Zwykła

– we wtorek wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i

Krystyna, pierwszych męczenników Polski

– w sobotę wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

1…W środę o godz. 17.30  spotkanie  z przedstawicielami firmy szyjącej stroje pierwszokomunijne. Zapraszam rodziców i dzieci klasy 3.

2….W sobotę  17 listopada o godz. 17.00 będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo i ucałowanie relikwii naszej patronki. Będziemy się modlić za przyczyną Św. Teresy w intencjach, które napiszemy na kartkach. Zapraszamy.

3….W przyszłą niedzielę  obchodzić będziemy 2. Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał” . Ojciec Święty Franciszek zachęca nas do modlitwy za ubogich i z ubogimi oraz do konkretnych dzieł miłosierdzia. Propozycją Caritas  jest akcja Torba Miłosierdzia, czyli pamięć i wsparcie potrzebujących przez produkty pierwszej potrzeby.

4…..Dyrektor Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. „Muzyk” w Kielcach

serdecznie zaprasza na uroczysty koncert z cyklu „Barwy muzyki” realizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 20-lecia istnienia PPSM „Muzyk” w Kielcach. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Warszawianka”. W programie polskie tańce narodowe i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Koncert odbędzie się 15 listopada  o godz. 18.00 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.