OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.02. 2019 – V Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                       10 lutego 2019 –   5 Niedziela Zwykła  

*** W liturgii w tym tygodniu:

 

– we czwartek święto  świętych Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy

 

1…..W 1993 r. Ojciec Święty Jan Paweł II ogłosił dzień wspomnienia NMP z Lourdes – 11 lutego – Światowym Dniem Chorych. Wraz z całym Kościołem włączamy się i my w obchody tego Dnia. Zapraszamy jutro na Mszę św. o godz. 17.00 ludzi chorych, starszych, niepełnosprawnych. Na tej Mszy św. chorym udzielimy sakramentu namaszczenia.

 

2….. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30. Po Mszy św. spotkanie i konferencja.

 

3…..Być bliżej Ciebie” to hasło, które będzie nas przygotowywało do VII Uwielbienia na kieleckim Rynku. Zanim będziemy polecać Bogu całe miasto

na głównym spotkaniu, zapraszamy wszystkich na kolejne z cyklu 5 spotkań. Gromadzimy się raz w miesiącu w jednym z kościołów stacyjnych. Kolejne – czwarte spotkanie odbędzie się już 23 lutego, o godz. 19.00 w kościele p.w.. Jana Chrzciciela w  Kielcach. Dajmy wyraz naszej wiary i oddania swojego życia Panu Bogu.