Ogłoszenia parafialne 1.09.2019

– we wtorek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża, doktora Kościoła

1…. Wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy w środę o godz. 18.00. Autokar podjedzie do Sitkówki oraz zatrzyma się na ul. Krakowskiej. Koszt 35 zł.

2….W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu o po Mszy św. po godz. 17.00. Na adorację i modlitwę zapraszamy kandydatów do bierzmowania, ministrantów, grupy parafialne oraz wszystkich chętnych.

3… W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa za misje i misjonarzy. Zapraszamy do spowiedzi szczególnie dzieci , które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z Kołami Różańcowymi naszej parafii.

4….W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie  różaniec i  rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

5… W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci klasy 3, które przystąpią do I Komunii św.

6….. Kończą się wakacje i rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny . Zachęcamy dzieci i młodzież , aby ten nowy rok rozpoczęły w jedności z Panem Bogiem i drugim człowiekiem poprzez skorzystanie z sakrament pokuty i pojednania.

7… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców Bloków nr 33 i 38. Dziękujemy osobom z ul. Będzińskiej i Olkuskiej, które wczoraj sprzątały kościół  oraz mieszkańcom tej ulicy za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać.

8…. Dobiegł końca remont budynku gospodarczego przy plebanii z toaletami dla mężczyzn, kobiet i niepełnosprawnych. W toaletach, które będą otwarte podczas wszelkich nabożeństw jest ciepła woda i ogrzewanie. Prosimy o zachowanie czystości w tym miejscu. Do wykonania pozostał jeszcze chodnik z kostki brukowej.  Koszt całej inwestycji wyniósł 61 000 zł