OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.07. 2018 – 13 Niedziela Zwykła

1 lipca 2018 – 13 Niedziela Zwykła

– we wtorek święto Św. Tomasza, Apostoła

– w piątek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

1… W miesiącach wakacyjnych, czyli w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

2….W czwartek I miesiąca na Mszy św. o godz. 17.00 . Modlimy się w intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego.

3…. W piątek I miesiąca o godz. 17.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa adoracja i modlitwą w intencji misji.  Spowiedź od godz. 16.30. Na to nabożeństwo zapraszamy szczególnie dzieci , które przed miesiącem przystąpiły do I Komunii św.

4… Trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 29 lipca.

5…. W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie odmówimy różaniec, a następnie 15 minutowe rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.