OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.12. 2018 – II Niedziela Adwentu

9 grudnia  2018 – 2 Niedziela Adwentu

– w czwartek wspomnienie Św. Łucji dziewicy, męczennicy

– w piątek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, kapłana, doktora Kościoła

1… W środę na mszę św. o godz. 17.00 oraz na spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

2….. Caritas po raz 25. prowadzi Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przez ten czas świeca Caritas stała się nieodłącznym elementem polskiej Wigilii. Świeca, która zapłonie na naszym świątecznym stole będzie konkretnym znakiem miłości, wrażliwości i otwartości na potrzeby bliźnich, szczególnie tych najmniejszych. Ofiary za świece wigilijne posłużą do organizacji kolonii, dożywiania i zajęć świetlicowych dla ubogich dzieci. Serdecznie zachęcam do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Minimalna kwota za małą świecę 5 zł, dużą 12 zł.

3…W dzwonnicy możemy nabywać poświęcone opłatki. Przy tej okazji składamy dobrowolne ofiary przeznaczone na potrzeby parafii.

4…Z racji  Dnia modlitwy i pomocy materialnej Kościoła na Wschodzie po Mszy św. do puszek możemy złożyć ofiarę na ten szczytny cel.

5… Dziękuję ks. Ryszardowi Piwowarczykowi, proboszczowi z Szydłowa za przeprowadzone rekolekcje, modlitwę, świadectwo wiary. Bóg zapłać.