Ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2019

*** W liturgii w tym tygodniu:

– w czwartek – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

1…..We wtorek ostatni dzień starego roku 2019. O godz. 17.00 będziemy celebrować Mszę św. z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Podziękujemy Bogu za wszelkie otrzymane łaski i przeprosimy za popełnione grzechy. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

Tradycyjnie już chcemy przywitać Nowy Rok Modlitwą. Zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 23.30.

2….. W środę rozpoczynamy Nowy Rok 2020. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto nakazane. Uczestnictwem w Eucharystii oddajmy Bogu chwałę wielbiąc Matkę Jezusa. Porządek nabożeństw jak w niedziele.

3…. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego. Spowiedź od 16.30. Zapraszamy do udziału dzieci , które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Po Mszy św.  spotkanie z Kołami Różańcowymi.

4…W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

5… Osoby, które zapisały się do Grona Przyjaciół Seminarium prosimy, aby zgłosiły się do zakrystii.

6… W styczniu ze względu na wizytę duszpasterską nie będzie sprawowana Msza św. o godz. 17.00 z wyjątkiem sobót.

7…Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulicy Olkuskiej. Dziękujemy mieszkańcom  ulicy Będzińskiej za sprzątanie kościoła . Bóg zapłać.

8…. W dzwonnicy możemy pobrać kartki z terminami wizyty duszpasterskiej. Przypominamy, że intencje mszalne, ogłoszenia duszpasterskie, terminy wizyty duszpasterskiej możemy znaleźć na  naszej stronie internetowej.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu od godz. 17.00, a w sobotę od 9.00.

2 stycznia  /czwartek/     – Markowizna

4 styczna/sobota/          – 1 ksiądz -Trzcianki –ul. Leonów, Jodłowa

-2 ksiądz – Trzcianki – ul. Świerkowa

W dni powszednie wizyta  od godz. 17.00, w soboty od godz. 9.00

Jeśli chodzi jeden ksiądz wizyta duszpasterska rozpoczyna się od początku ulicy  (zazwyczaj numer 1). Jeśli chodzi dwóch księży, to od początku i końca ulicy.