Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019

– we wtorek wspomnienie Św. Moniki

– w środę wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

– w czwartek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

1…. W środę na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

2…. Od przyszłej niedzieli sprawujemy Msze św. o godz. 12.30

3…. Przypominamy o zapisach na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 4 na 5 września

4… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ul.Będzińskiej i Olkuskiej. Dziękujemy osobom z ul. Sławkowskiej , które wczoraj sprzątały kościół  oraz mieszkańcom tej ulicy za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać.

5….Stowarzyszenie Koło Gospodyń Nowoczesnych i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  zachęca do włączenia się w akcję zbiórki krwi, która odbędzie się podczas Święta Gminy Sitkówka – Nowiny 31 sierpnia. Celem akcji jest pozyskanie honorowych krwiodawców oraz cennego daru jakim jest krew. Honorowi dawcy krwi są proszeni z dokumentem tożsamości w godzinach 12.00 -16.00 do budynku GOK ‘’Perła’’ w Nowinach.

6…. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli skorzystać z nowych toalet, które znajdują się na podwórzu przy plebanii.

7…Ks. bp Jan Piotrowski mianował wikariuszem naszej parafii ks. Dominika Terczyńskiego, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie. Życzymy ks. Dominikowi Bożego błogosławieństwa, wytrwałości, zdrowia na trud pracy duszpasterskiej. Otaczamy go naszą modlitwą polecając naszej patronce Św. Teresie od Dzieciątka Jezus. Pamiętajmy także o ks. Tomaszu Chojnie, który otrzymał nominację do parafii Miłosierdzia Bożego w Kielcach