Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2020

1… Jutro w  poniedziałek 18 maja przypada 100 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II. Tego dnia o godz. 19.00 zapraszamy na  wieczór modlitewny z Janem Pawłem II.

2….. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30.

3…. Od dziś  w naszym kościele może przebywać w czasie liturgii  15 osób. Wierni uczestniczący w liturgii powinni mieć nadal  założone maseczki.

4… Komunikat Kurii diecezjalnej w Kielcach

,, W dniu 24 maja 2020 r. o godz. 19.00 odbędzie się kolejne VIII Uwielbienie
w Centrum Miasta pod hasłem STAJE SIĘ NOWE organizowane przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Kieleckiej.

Biskup Kielecki Jan Piotrowski, który jest patronem tego wydarzenia, zaprasza duchownych i wiernych świeckich naszej diecezji do włączenia się w tę inicjatywę modlitewną, która w tym roku z kościoła św. Wojciecha w Kielcach będzie transmitowana na stronie internetowej Uwielbienia w Centrum Miasta.’’

Ks. Dariusz Gącik – Wikariusz Generalny, Ks. Marcin Boryń – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

5… Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na potrzeby parafii w tym ostatnim czasie, bądź też wykonali prace i usługi bez zapłaty.

6… Codziennie od rana aż do wieczornej Mszy św. nasz kościół jest otwarty. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.