Ogłoszenia 9.06.2024 – 10 Niedziela Zwykła

– we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

– w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana doktora Kościoła

– w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa, męczennika

1….W czwartek  13 – go o godz. 19.30  kolejne nabożeństwo fatimskie. O niesienie figury Matki Bożej procesji prosimy mieszkańców Słowika.

2… Komunikat….W najbliższą sobotę, 15 czerwca, odbędzie się XXII Spotkanie Młodych Diecezji Kieleckiej pod hasłem „uBOGAceni”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 w Bazylice Narodzenia NMP w Wiślicy. Centralnym punktem będzie Eucharystia sprawowana o godz. 19.00 pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego.

Gośćmi Spotkania będą: o. Michał Stec OFMCap, Wojciech Czuba oraz chrześcijański zespół muzyczny Muode koty. Będzie również dostępna specjalna strefa dla młodych animowana przez grupę FANARTYKÓ.

Do udziału zapraszamy młodzież wraz z duszpasterzami i katechetami

ks. Marcin Boryń  Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

3….W najbliższy czwartek, 13 czerwca, o godz. 18:00  w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach odbędzie się kolejne spotkanie dyskusyjne dla młodych z cyklu „Sala Rozpraw”. Temat spotkania to „Kultura: przyjaciel czy wróg?”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

4…. Jak co roku o tej porze zwracamy się z prośbą o właściwy ubiór w kościele. Niech będzie to wyraz naszej wiary, szacunku dla miejsca świętego oraz innych uczestników liturgii.

5…..Zmarł śp. Remigiusz Wójcicki. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…