Ogłoszenia 9.05.2021 – 6 Niedziela Wielkanocna

– w piątek święto Św. Macieja Apostoła

1… W czwartek 13 maja o godz. 19.30  pierwsze nabożeństwo fatimskie. Ponieważ figurkę Matki Bożej mamy ubraną, dlatego prosimy mieszkańców Trzcianek o niesienie jej w procesji.

2…. Wczoraj grupa dzieci przystąpiła do I Komunii św. Do niedzieli, w Białym tygodniu’’  będą codziennie uczestniczyć we Mszy św. o godz. 17.45 i przyjmować komunię św. Otoczmy te dzieci i ich rodziny nasza modlitwą. Dziękujemy rodzicom tych dzieci za tzw,, dar ołtarza’’ czyli ofiarę pieniężną na potrzeby parafii.  Bóg zapłać.

3…. Peregrynacja obrazu Św. Józefa w naszej parafii odbędzie się w dniach 22-29 maja. Szczegóły podamy za tydzień.

4…. Na prośbę Kurii Diecezjalnej w Kielcach zamieszczamy apel Komendanta Wojewódzkiej Policji w Kielcach.