Ogłoszenia 5.09.2021 – 23 Niedziela Zwykła

** w tym tygodniu w liturgii:

– w środę święto Narodzenia NMP

1….W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klas 5 –ych, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. Będziemy dziękować Bogu za tę łaskę, jaka wydarzyła się w ich życiu. Spotkanie dla tych dzieci  w środę po Mszy św. godz. 17.00. Spowiedź dla  dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 17.30.

2… W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się  pierwsze spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii św.  Zapraszamy więc dzieci klas trzecich wraz z rodzicami. Zapraszamy wszystkie dzieci mieszkające na terenie naszej parafii bez względu na szkołę.

        3… Także w przyszłą niedzielę, ale po  Mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się  spotkanie z kandydatami do bierzmowania, czyli uczniami klasy 8-ej oraz ich rodzicami.

4…. Od dzisiejszej niedzieli sprawujemy Mszę św. także o godz. 12.30 na którą zapraszamy dzieci i młodzież w szczególności.