Ogłoszenia 4.12.2022 – 2 Niedziela Adwentu

– w środę – wspomnienie Św. Ambrożego biskupa, doktora Kościoła

– w czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1… Dziękuję O. Stanisławowi Chabińskiemu za wygłoszone słowo Boże, modlitwę i obecność w naszej wspólnocie parafialnej w czasie tych minionych rekolekcji. Bóg zapłać!

2…Dziś obchodzimy Dzień Pomocy modlitewnej i materialnej Kościołowi na Wschodzie. Do puszek przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na wsparcie naszych braci w wierze.

3…W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszę św. na godz. 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Zostaną im wręczone i poświęcone medaliki.

4….Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na rekolekcje adwentowe dla wszystkich pracowników Służby Zdrowia, które odbędą się w dniach 11- 12 grudnia br.  o godz. 18.00, w kościele seminaryjnym Trójcy Świętej.

5… W zakrystii do nabycia są opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.