Ogłoszenia 30.06.2024 – 13 Niedziela Zwykła

** w tym tygodniu w liturgii:

– w środę św. Tomasza, Apostoła

– w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

1…. W pierwszy czwartek miesiąca na Mszę św. o godz. 17.00  zapraszamy Margaretki. Będziemy modlić się  o nowe powołania  do służby Bożej.

2….. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Serca Jezusa o godz. 17.00. Zapraszamy szczególnie  dzieci, które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z Kołami Róż.

      3….W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie  różaniec i rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

4…. Apostolat Maryjny naszej parafii zaprasza w dniu 27 lipca ( sobota) wszystkich chętnych czcicieli Matki Bożej na pielgrzymkę do Częstochowy, na jasną Górę. Dokładny plan pielgrzymki jest podany w dolnej gablocie Apostolatu Maryjnego. Lista chętnych na pielgrzymkę jest wyłożona na bocznym ołtarzu.

     Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem: 55 zł od osoby.

5…. Od przyszłej niedzieli przez lipiec i sierpień nie sprawujemy Mszy św. o godz. 12.30.

6……Rozpoczynają się wakacje, czas urlopów, odpoczynku. Życzymy wszystkim nabrania sił fizycznych i duchowych. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św., pamiętajmy o chrześcijańskim spędzaniu wolnego czasu.

7…. W bocznej nawie naszego kościoła postawiony jest pojemnik z kranem na wodę święconą. Dziękuję mieszkańcom Sitkówki za ufundowanie tego pojemnika.

8…. Ks. Arkadiusz Karczyński decyzją biskupa Jana Piotrowskiego otrzymał nominację na wikariusza parafii w Małogoszczu. Do 24 sierpnia nadal pełni posługę w naszej parafii. W końcu sierpnia ks. biskup przydzieli  kapłana, który będzie posługiwał w naszej wspólnocie.