Ogłoszenia 3.10.2021 – 27 Niedziela Zwykła

                                

**** W liturgii w tym tygodniu:

– poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu

– we wtorek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

– w czwartek wspomnienie NMP Różańcowej

– w sobotę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1…  W miniony piątek   przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy – naszej patronki. Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w piękne przeżycie tego dnia, chórowi parafialnemu, asyście, wszystkim za modlitwę oraz złożone ofiary.

2….Dziękuję wszystkim członkiniom Kół różańcowych za udział we wczorajszej 13 Pielgrzymce Róż Różańcowych do kieleckiej Katedry.

3….W czwartek we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji wszystkich Kół Różańcowych naszej parafii. Zapraszamy wszystkie członkinie tychże Kół oraz ich rodziny do wspólnej modlitwy.

4…. W przyszłą niedzielę obchodzimy 21  Dzień Papieski pod hasłem „ Nie lękajcie się ”. Przeprowadzona zostanie ogólnopolska zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarami wspieramy ubogą,  uczącą się i studiującą  młodzież.

5… Kuria diecezjalna w Kielcach przypomina, że młodzież która nie uczęszcza na lekcje religii nie może pełnić roli chrzestnego bądź świadka bierzmowania.