Ogłoszenia 3.09.2023 – 22 Niedziela Zwykła

1.  w tym tygodniu w liturgii:

– w piątek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

2. Wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie modlitewne jutro – w poniedziałek

(4 września) o godz. 18.00. Autokar podjedzie na Sitkówkę, a potem przed kościół. Są jeszcze wolne miejsca.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca (7 września). Tego dnia szczególne modlitwy zanosimy w intencji kapłanów oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej w Kościele. Do tej modlitwy w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie Grono Przyjaciół Seminarium.

4. W przyszłą niedzielę (10 września) na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci klasy trzeciej, które zamierzają przystąpić do I Komunii św. Spotkanie inaugurujące dla dzieci i ich rodziców mieszkających na terenie naszej parafii odbędzie się po Mszy św.

5. Rozpoczyna się czas przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Dlatego w niedzielę (17 września) zapraszamy na spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klasy ÓSMEJ oraz ich rodziców. Spotkanie odbędzie się po Mszy świętej o godz. 17.00.

 6. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. Pragniemy zdobywać wiedzę i kształtować nasze postawy w Szkole Jezusa. Od Niego pragniemy czerpać mądrość oraz Jego błogosławieństwo.

Dlatego też Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w posługiwanie przy ołtarzu i stać się MINISTRANTAMI, serdecznie zapraszamy do włączenia się do Grona Ministrantów naszej parafii.

7. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy będą obchodzić w tym tygodniu swoje imieniny, życzymy Bożej Opieki, Bożego błogosławieństwa oraz nieustannego doświadczenia działania Bożej łaski, wypraszanej za pośrednictwem Waszych świętych Patronów.

 8. Na całe niedzielne świętowanie Dnia Pańskiego oraz nadchodzący tydzień składamy Wszystkim życzenia Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.