Ogłoszenia – 29.05.2022 Wniebowstąpienie Pańskie

– we wtorek święto Nawiedzenia NMP

– w środę wspomnienie św. Justyna, męczennika

– w piątek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

1….W poniedziałek na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

2….. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zapraszamy do modlitwy i litanii ku czci Serca Jezusowego codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę o 16.30.

3… W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Do modlitwy intencji kapłanów i powołanych do służby Bożej na  Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy w szczególności Grono Przyjaciół Seminarium.

4…. W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. Na to nabożeństwo zapraszamy w szczególności dzieci klasy trzeciej, które przed paroma tygodniami przystąpiły do I Komunii św. Po Nabożeństwie spotkanie z Kołami Różańcowymi z naszej parafii.

5….W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie różaniec i 15 minutowe rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

6… W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 ks. bp Jan Piotrowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie 32 osób. Módlmy się w ich intencji, aby wzmocnieni darami Ducha Św. trwali w wierności Panu Bogu.

Spowiedź dla kandydatów bierzmowania, rodziców, świadków, rodzin w piątek od godz. 18.30.

7….W środę 1 czerwca o godz. 18.00 w kościele Niepokalanego Serca NMP w Kielcach  odbędzie się spotkanie z ks. Marcello Stanzione popularyzatorem kultu Świętego Michała Archanioła i Aniołów, założyciel włoskiego Rycerstwa Świętego Michała Archanioła.