Ogłoszenia 29.01.2023 – 4 Niedziela Zwykła

*** W liturgii w tym tygodniu:

– we wtorek wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana

… W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.  Tego dnia gromadzimy się w świątyniach z gromnicami w dłoniach, aby je poświęcić. Święto to przypomina nam prawdę, że Chrystus jest światłością świata i naszym światłem w życiu. Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, czyli tych, którzy złożyli śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Taca zbierana jest w tym dniu na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji, czyli:

Sióstr Bernardynek w Chęcinach,

Sióstr Bernardynek w Świętej Katarzynie

Sióstr Karmelitanek w Kielcach

Sióstr Norbertanek w Imbramowicach.

Msze św. w tym dniu o godz.  7.45,  9.30,  17.00.

2… W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msza św. do Serca Jezusowego o godz. 17.00. Zapraszamy szczególnie na to nabożeństwo dzieci klasy czwartej. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu oraz modlitwa w intencji misji. Po nabożeństwie spotkanie z kołami różańcowymi.

3…W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

4….Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:  dni powszednie wizyta  od godz. 17.15.

30 stycznia /poniedziałek/   –  1 ksiądz  – ul. Bobrzańska