Ogłoszenia 27.12.2020 Niedziela Świętej Rodziny

Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką,
która będzie udziałem całego narodu;
dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel,
którym jest Mesjasz Pan.”
[Łk 2, 10-11]

Drodzy parafianie!

W przyjściu na świat Dzieciątka Jezus ludzie dobrej woli odnajdują prawdziwa radość, gdyż Bóg stał się jednym z nas, bo nam towarzyszy we wszystkich sytuacjach naszego życia i nigdy nas nie opuszcza. Tą radością chce się z nami podzielić na wieki.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia , my duszpasterze pragniemy Wam życzyć w tym trudnym czasie, pełnym lęku, obaw, niepewności nieustannej radości wypływającej z wiary w Jezusa Chrystusa. Radości, która nie trwoży się wobec przyszłości, radości, która jest pokojem w sercu.

*** W liturgii w tym tygodniu:

– w poniedziałek święto Świętych Młodzianków, męczenników

– w sobotę – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

1…..W czwartek ostatni dzień starego roku 2020. O godz. 17.00 będziemy celebrować Mszę św. z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Podziękujemy Bogu za wszelkie otrzymane łaski i przeprosimy za popełnione grzechy.

2….. W piątek rozpoczynamy Nowy Rok 2021. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek nabożeństw jak w niedzielę.

3…W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

4…. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały dekoracje adwentowe, ubierały choinkę oraz szopkę. Dziękujemy za udział w roratach dzieciom i dorosłym. Dziękujemy  za wszelkie ofiary złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

5…W naszej gazetce parafialnej oraz na stronie internetowej znajdziemy porządek Mszy św. z błogosławieństwem mieszkańców. Na te Msze św. zapraszamy od 4 stycznia. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00, w sobotę na godz. 9.00 lub 10.00. Podczas Mszy św. otrzymamy specjalne foldery oraz buteleczki z wodą święconą. Po powrocie dokonamy błogosławieństwa naszych domów i mieszkań.

Porządek Mszy św. z błogosławieństwem mieszkańców

Zapraszamy od  poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 9.00 lub 10.00.

4 styczna/ poniedziałek/        Markowizna

5 stycznia /wtorek /               Zagrody po stronie basenu