Ogłoszenia 23.10.2022 – 30 Niedziela Zwykła

– w piątek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1….Dziś pod hasłem ” Bądźcie moimi świadkami” przeżywamy Światowy Dzień Misyjny. Niedziela Misyjna zapoczątkuje Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę w kościołach i kaplicach całego świata przeznaczone zostaną do dyspozycji Ojca Świętego.

2….. W czwartek na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

3…Zbliżają  się 45 Europejskie Spotkanie Młodych Taizé!  Odbędzie się ono w dniach 28 grudnia 2022 – 1 stycznia 2023 r.  w północno-wschodnich Niemczech, w mieście Rostock i jego okolicach. Podobnie jak w ubiegłych latach, jako diecezja kielecka również chcemy wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu łączącym młodych chrześcijan z całej Europy. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej.

4…. Przed tygodniem z racji Dnia Papieskiego złożyliśmy ofiary w wysokości 1080 zł. Bóg zapłać.