Ogłoszenia 21.03.2021 – 5 Niedziela Wielkiego Postu

1…..W środę na godz. 17.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

2….W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w czwartek 25 marca  przeżywamy Dzień Świętości Życia, z którym związane jest Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O godz. 18.00 w Bazylice Katedralnej zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego. Zapraszamy wszystkich wiernych, którzy pragną modlić się z Pasterzem naszej diecezji o poszanowanie świętości życia oraz uroczyście złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji.

3…. W sobotę zapraszamy do odbycia spowiedzi wielkanocnej w godz. 7.30 – 18.00.

4….  ….Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, który został ustanowiony w celu przeżycia przez Kościół Męki, Śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.

5… Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać mieszkańcom: – ul.   Sędziszowskiej, Wolbromskiej, Sławkowskiej, Trzuskawickiej, Chorzowskiej, Stacyjnej, Zalesia, Zagród, Markowizny oraz osobom indywidualnym.

6….Prosimy o zgłaszanie chorych do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Numer konta parafialnego      56 1240 1372 1111 0010 4652 1023