Ogłoszenia 16.04.2023 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1…. Dziś po Mszy św. będziemy mogli ofiarą do puszek wesprzeć dzieła miłosierdzia Caritas Diecezjalnej w ramach Tygodnia Miłosierdzia. Niech to będzie gest naszej chrześcijańskiej miłości okazywanej zwłaszcza ubogim, chorym, pogardzanym i zapomnianym.

2. … O godzinie 15.00 zaśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z tekstami ,, Dzienniczka’’ Św. Faustyny. Zapraszamy na tę modlitwę.

3…. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

4….. W tym roku przypada 150 rocznica urodzin i okrągła 100 rocznica beatyfikacji Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Wyniesienie naszej patronki na ołtarze miało miejsce 29 kwietnia 1923 roku.

Ten jubileusz chcemy przeżywać uroczyście w najbliższych dniach.

1 maja o godz. 17.00 ks. bp Andrzej Kaleta odprawi Mszę św. dziękczynną za wielki dar dla świata i Kościoła i naszej wspólnoty jakim była i jest Św. Teresa.

Od soboty codziennie na Mszy św. o godz. 17.00 aż do końca miesiąca będziemy w Nowennie do Św. Teresy przygotowywać się do tego jubileuszu.

Zapraszamy do modlitwy.