Ogłoszenia 15.08.2021 – Wniebowzięcie NMP

** w tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek  wspomnienie Św. Jacka, kapłana

– w piątek wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

– w sobotę  wspomnienie Św. Piusa X, papieża,

1….We wtorek o godz. 17.00 będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo. Będziemy się modlić za przyczyną Św. Teresy w intencjach, które napiszemy na kartkach. Zapraszamy.

2……Dziękujemy pielgrzymom naszej parafii uczestniczącym  w pielgrzymce pieszej  na Jasną Górę  za modlitwę, wyrzeczenia i trud drogi podjęte w wielu intencjach osobistych  i parafialnych.  Bóg zapłać  osobom , które w ramach grupy duchowej także uczestniczyli w kieleckiej Pielgrzymce uczestnicząc w Mszach św. i wieczornych apelach jasnogórskich.

3…. Pani Bożena Wotlińska dnia 19 sierpnia organizuje pielgrzymkę do Kalwarii, Łagiewnik i do sanktuarium Św. Jana Pawła II. Koszt 55 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 7.00. telefon kontaktowy  514 859 178

4….W trzecią sobotę sierpnia (21.08) i w trzecią sobotę września (18.09) w godz. 9.00-14.00 w parafii św. Maksymiliana w Kielcach odbędzie się zbiórka elektrośmieci na misje.