Ogłoszenia 13.06.2021 – 11 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

– w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

1….Dziś o godz. 19.30  kolejne nabożeństwo fatimskie. O niesienie figury Matki Bożej procesji prosimy mieszkańców Sitkówki.

2…. W czwartek o godz. 17.00 będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy.  Nasze prywatne intencje do  Św. Teresy  wypiszemy na kartkach. Zapraszamy.

3….W sobotę na Mszy św. o godz.11.30  w drugiej turze dzieci klasy trzeciej przystąpią do I Komunii św.. Otoczmy ich, ich rodziny naszą modlitwą, życzliwością i pomocą.

4…. Caritas diecezji kieleckiej składa serdeczne podziękowanie za włączenie się  w kampanię ,, Pola nadziei’’ i za ofiary pieniężne złożone w kwocie 1604 zł. Ofiary te zostają przeznaczone na potrzeby hospicjum Caritas im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach

5…. Komunikat Kurii Diecezjalnej w Kielcach

,,W sobotę – 19 czerwca w Wiślicy odbędzie się XIX Spotkanie Młodych pod hasłem „Ojcowskie serce”. Gośćmi tegorocznego spotkania będą: ks. Rafał Główczyński, znany jako „Ksiądz z osiedla”, oraz grupa świeckich ewangelizatorów „Wyrwani z niewoli”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 warsztatami. Centralnym punktem spotkania będzie Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego o godz. 17.00. Spotkanie zakończy się koncertem zespołu muzycznego z parafii Grobu Bożego w Miechowie „Owoc uKorzenia”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy delegacje młodzieży ze swymi duszpasterzami. Natomiast wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa poprzez łącza internetowe.

6…. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Maria Paw i Joanna Rączka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7…Biskupi Polscy podjęli  jednogłośnie decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach