3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła

1.  w tym tygodniu w liturgii:

w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

2. Apostolat Maryjny naszej parafii zaprasza dnia 31 lipca 2022 r. (sobota) czcicieli Matki Bożej na pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę oraz do sanktuarium Matki Bożej w Gidlach.

Dokładny plan pielgrzymki jest zamieszczony w dolnej gablocie Apostolatu Maryjnego. Lista dla chętnych na ten wyjazd znajduje się na bocznym ołtarzu. Koszt z ubezpieczeniem – 50 zł od osoby.

3. W środę, jak co tydzień zapraszamy na godz. 17.00 na Mszę św. i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na kartkach możemy zapisać nasze prośby i dziękczynienia, które będziemy zanosić w modlitwie przez przyczynę Tej, która Nieustannie śpieszy nam z Pomocą.  Serdecznie zapraszamy.

4. Z naszej wspólnoty parafialnej do Wieczności odszedł śp. Andrzej Dziura. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 14.00.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

5. Na całe niedzielne świętowanie Dnia Pańskiego oraz nadchodzący tydzień składamy wszystkim życzenia Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.