Ogłoszenia parafialne 2.08.2020

*** w tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana

– w czwartek świeto Przemienienia Pańskiego

– w sobotę wspomnienie św. Dominika , kapłana

1…. W środę – rozpoczyna się 39 Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku wyjątkowa, bo z powodu koronawirusa w zmienionej formie. Zapraszamy do codziennej modlitwy w naszym kościele wszystkich, którzy pragną wziąć w niej udział. W szczególności zapraszamy w dniach od 6 do 13 sierpnia do udziału we Mszy św. rannej lub wieczornej oraz do modlitwy wspólnej godz.12.00.

2… W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Do modlitwy intencji kapłanów i powołanych do służby Bożej na  Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy w szczególności Grono Przyjaciół Seminarium.

3…. W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.00.  Po Nabożeństwie spotkanie z Kołami Różańcowymi z naszej parafii.

4….Ks. Dominik wraz z delegacją młodzieży przekazał dar od bierzmowanych dla Ośrodka wsparcia dziennego osób chorych na alzheimera.

5…..W piątek, 14 sierpnia o godz. 19.00 opat jędrzejowskiego klasztoru o. Rafał Ścibiorowski będzie przewodniczył Mszy św. , na której przekaże naszej parafii relikwie bł. Wincentego Kadłubka.

6….Składamy podziękowanie ministrantom oraz kołom różańcowym za ofiary na relikwiarz.

7…..Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii..

8…. W tych dniach przy schodach na chór oraz na samym chórze zostały wykonane prace stolarskie w postaci boazerii. Dzięki temu wejście na chór zyska na estetyce, ponieważ zakryliśmy nierówne ściany i szybko w tym miejscu brudzące się. Koszt prac wyniósł 9 5000 zł.